Величезна кількість фруктових порід дерева використовується у промисловості для створення заготовок під різні завдання. Подібне дерево має гарну текстуру, міцну структуру та надійність. Воно відмінно піддається обробці та шліфуванні, а найчастіше майстри використовують дерево яблуні. Сьогодні придбати його не так складно, адже є українська енергетична біржа з великою кількістю продавців. Реалізація здійснюється за допомогою електронних аукціонів, що проводяться відповідно до законодавства України.
Переваги яблуні як матеріалу
Незважаючи на наявність великої кількості замінників, дерево все одно залишається актуальним для створення аксесуарів та обробки інтер’єру. Тут https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/derevina-yabluni-ta-ii-tsina-na-auktsionah-tov-ueb/ можна почитати про переваги яблуні, а також сфери її використання. Практично завжди породи фруктових дерев є справжнім ексклюзивом, тому що їх не вирощують у промислових масштабах.
Серед основних переважних характеристик яблуні можна виділити такі моменти:
- висока твердість;
- зносостійкість;
- можливість утримувати кріплення;
- складно розколюється.
При горінні не утворюються густі дими, а також дерево не виділятиме смолу.
Де використовують яблуню?
Матеріал активно використовують у виробництві аксесуарів, музичних інструментів, оздоблення меблів, а також для створення дрібних конструктивних компонентів. Виробники покриття для підлоги також застосовують яблуню для виробництва паркету або паркетної дошки з унікальним візерунком. Акцент на ньому робиться за допомогою лаку чи інших матеріалів для обробки.
Актуальна вартість такого дерева відображена на сайті Української енергетичної біржі. Є можливість детально проаналізувати актуальні котирування та взяти участь в аукціонах. З приводу додаткових питань завжди можна звертатися до технічної та юридичної підтримки.
Вплив біржі на ринок лісозаготівлі
Практично завжди до зміни законодавства реалізація деревини здійснювалася у різних регіонах по-різному. Іноді були негласні і часом незрозумілі правила, а найчастіше була корупційна. Представники влади вимагали відкотів, щоб дозволити продаж деревини. Іноді гроші йшли незрозуміло куди, від чого бюджет недоотримував нарахування.
З минулого року реалізація деревини здійснюється через спеціальну біржу. Формат електронних торгів забезпечить прозорість, надійність та доступність для всіх бажаючих. За короткий час галузь істотно перетворилася.
Наслідки електронних аукціонів
З’явилася велика кількість лісових господарств, які гарантують собі дохід за рахунок вільного доступу до ринку. Покупці також спрощують для себе взаємодію з продавцями, адже кожен аукціон має докладний опис. Будь-які питання, що уточнюють, можна ставити.
Кожен учасник попередньо проходить реєстрацію та акредитацію. Це підвищує безпеку для кожної із сторін, адже учасниками справді будуть реальні покупці. За участю в аукціонах кожен потенційний покупець має передавати внесок. Якщо вона не перемагає, тоді внесок повертається.