Київський метрополітен попросив владу підвищити ціну на проїзд

Плaнoвa eкoнoмічнa oбґрунтoвaність пeрeвeзeння oднoгo пaсaжирa в мeтрo стaнoвить 20,04 грн, a eкoнoмічнo oбґрунтoвaнa – 21,05.

Прoфспілки Київського метрополітену і Київпастрансу звернулися поперед мера столиці Віталія Погоняло і Київради з проханням підвищити вартість поїздок. Така необхідність виникла от зниження пасажиропотоку на тлі карантину і пандемії, повідомляється в листі, оприлюдненому сверху сторінці КП Київський метрополітен у Facebook в середу, 13 травня.

Зазначено, що підприємство бачить неудовлетворительно шляхи вирішення ситуації з нестачею коштів получи и распишись зарплати працівникам. Перший – підтримка метрополітену з міського бюджету в сумі 1 млрд 514 млн гривень. Другий – перегляд чинного тарифу получи и распишись поїздку у 8 гривень.

"Минулий рік підприємство закінчило зі збитками в 1 млрд 175 млн гривень. После прогнозом фінансистів, в цьому році очікується збиток в 3 млрд 421 млн", – говориться в листі.

У метрополітені стверджують, що планова економічна обґрунтованість перевезення одного пасажира складає 20,04 гривень, а економічно обґрунтована – 21,05 гривню. Востаннє цена в комунальному транспорті змінювався в 2018 році.

"Трудовий колектив Київського метрополітену вимагає приведення тарифу по об'єктивних показників про забезпечення безперебійної роботи підприємства, стабільних перевезень пасажирів і своєчасної оплати праці фахівців. В іншому випадку, відсутність коштів во (избежание оплати постачальникам (в тому числі вслед енергоносії) загрожує відключенням і штрафними санкціями", – вказано в листі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.