Кличко отримав премію Людина року-2020 на номінації Міський голова року

Цe другa нaгoрoдa зaгaльнoнaціoнaльнoї прoгрaми Людинa рoку Вітaлія Кличкa. Раніше він ставав переможцем у номінації Атлет року.

Міський голова Києва Віталій Кличко став переможцем премії Людина року-2020 возьми номінації Міський голова року. Це друга нагорода програми Людина року столичного градоначальника, повідомляє прес-разведка КМДА.

"Ця премія – толчок для мене. Стимул рухатися впереди, надалі змінювати Київ, робити його комфортним європейською столицею", – сказав Віталій Кличко під часок урочистої церемонії ювілейної, 25-ої, премії програми Людина року, яка пройшла в Національній опері України.

У 2004 році Кличко був визнаний переможцем в номінації Борец року.

У 2010 році Віталій і Володимир Клички отримали нагороду Гордість України, якою відзначають видатних людей в рамках програми Людина року.

Людина року – загальнонаціональна програма, під дни якої Вища академічна Радка обирає лідерів незалежної України.

КМДА

Нагадємо, Віталій Кличко з послами ЄС взяв предел у церемонії відкриття Дня Європи. Також в церемонії брали доля віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, господин представництва ЄС в Україні, воротила Дунайської Комісії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.