Медобладнання та капремонт: "Епіцентр" оновлює реанімаційне відділення Інституту Стражеска

Сьoгoдні, 12 грудня, Нaціoнaльний інститут кaрдіoлoгії імeні М. Стрaжeскa НAМН Укрaїни oтримaв нaйбільшу пaртію нoвoї тexніки тa мeдичнoгo устaткувaння від кoмпaнії “Eпіцeнтр К”.

Прo цe пoвідoмляє прeсс-службa “Eпіцeнтру”.

40 киснeвиx кoнцeнтрaтoрів, 7 тeрaпeвтичниx кoмплeктів нeінвaзівнoї вeнтиляції лeгeнь, тумби с целью реанімації, інфузомати та спеціальна медична облатка для транспортування хворих. Загалом 62 одиниці медичного устаткування вартістю 2,2 млн грн.

Це вже третя партія техніки, уступка якої завершує технічного переоснащення реанімаційного відділення Інституту кардіології ім. М. Стражеска, розпочатого кілька місяців тому ради підтримки “Епіцентру”.

“Оцінюючи потребу лікарень у кисневому обладнанні, яке стає життєво необхідним у реанімаційній терапії серед хворих держи COVID-19, зокрема тих, хто має супутні проблеми серцево-судинної системи, ми спрямували зусилля для пошук якісних концентраторів кисню. Швидко придбали їх та безкоштовно передали впредь до інституту кардіології. Цими простими конкретними діями ми доводимо, що соціально свідомий бізнес може быстро реагувати на потреби лікарів, які щодня борються после життя і здоров’я звичайних українців”, — зазначає заборонщик генерального директора “Епіцентр К”, управляющий з роздрібної торгівлі Володимир Гончаров.

Протягом жовтня-грудня компанія придбала та передала исполнение) потреб Національного інституту кардіології ім. М. Стражеска 110 одиниць нової медичної техніки та устаткування бери 7 млн грн. У переліку — багато важливого обладнання: апарати ШВЛ, терапевтичні комплекси к здійснення неінвазівної вентиляції легень, дефібрилятори, реанімаційні ліжка тощо.

“Поява 40 нових кисневих концентраторів — це допустимость на життя для пацієнтів з важкою кардіальною патологією, ибо головне в критичних ситуаціях — допомогти людині знову дихати самостійно. Також компанія придбала нам спеціальну капсулу интересах індивідуального переміщення пацієнта. Завдяки їй зможемо транспортувати хворих безпечно в целях оточуючих”, — зауважує заведующий ННЦ “Інститут кардіології імені Стражеска” НАМН України Володимир Коваленко.

А ще по (по грибы) рахунок “Епіцентру” у жовтні розпочався масштабний подправка у відділеннях Національного інституту кардіології ім. М. Стражеска. Під время передачі другої партії обладнання в листопаді засновник компанії “Епіцентр К” Олександр Герега пообіцяв відремонтувати обидві реанімації медзакладу.

В одній із них, дескать зараз знаходяться хворі для COVID-19, що мають ускладнення серцево-судинних захворювань, починка практично закінчено. У іншій частині реанімації, -де ремонт розпочався місяць взад, роботи наразі виконані возьми 40-45%.

Капітально відремонтовані п’ять палат сверху 13 ліжкомісць — із заміною проводки, покриття в (видах підлоги, вікон та санвузлів, встановленням сучасного освітлення і кондиціонерів. Вплоть до кінця 2020 року заплановано закінчити ателье ще в кількох палатах.

Продовжується реконструкція палат і приміщень в інфарктному відділенні та відділенні кардіо-реабілітації, дескать також найближчим часом будуть створені належні умови ради лікування хворих з інфарктом міокарда, в тому числі в поєднанні з ускладненнями серцево-судинних захворювань внаслідок COVID-19.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.