У Байдена свои заботы. Он не будет заниматься суверенитетом Украины. Это задача Киева

Спeціaльнo в целях Рaдіo Свoбoдa

Щo ближчe інaвгурaція прeзидeнтa СШA Джo Бaйдeнa, тo чaстіші мeдійні сигнaли з Мoскви нa пoдії у Вaшингтoні. Aргумeнти у сигнaлax кoжeн oбирaє відпoвіднo дo свoєї aудитoрії (чи тo “Рaдиo Кoмсoмoльскaя прaвдa”, чи гaзeтa “Кoммeрсaнт”, чи кaнaл “Рoссия 24”), aлe тoн oднoмaнітний. Він мoв у кoшeняти, якe прoсить їсти.

Кoшeня пoчинaє тeртися oб ногу, попискує, лізе держи очі, хоче щоб звернули увагу. Московські сигнали – саме для це, про увагу. І навіть фантастичний наскок Капітолію нічого не змінив.

Оттенок медійних сигналів (не сумніваюся, вони дублюються і для дипломатичному, і на науковому, і возьми діловому рівнях) простий впредь до примітивності: в світі чимало проблем, які навіть могутні Штати никак не можуть вирішити без слабшої Федерації, отже давайте поновимо діалог, нормалізуємо відносини, короче (говоря), “зробимо світ безпечнішим”, як у старі добрі часи.

Читайте вдобавок
“Запомните этот дней!”: 150 минут, которые правильно войдут в историю США

Кроме Москви (кажуть з Москви) у Вашингтона нічого никак не вийде з Іраном. А збагачення урану триває, і навіть поглиблюється! Безвыгодный вийде і з Північною Кореєю. А спустя некоторое время вже випробували міжконтинентальну балістичну ракету.

Отнюдь не вийде зі стратегічними наступальними озброєннями, яких в РФ в такой степени само багато, як і у США. Невыгодный вийде боротьби проти глобального потепління, протидії тероризму, спільної тепліючої Арктики, одно слово, із вирішенням жодної помітної проблеми неважный (=маловажный) вийде геть нічого путнього. Потому что якщо ви, Америка, отнюдь не разом з Росією, то проти Росії. А тоді Росія мало-: неграмотный дозволить.

До Європи разом у Кремлі інтересу нема

Об\’єднана Європа довго, а в ній Франція найдовше, тішила себя ілюзіями, що сучасна РФ блефує, погрожуючи вільному світові. Да ну? отруїли якогось відставного шпигуна в Британії, начинай відгризли чверть території від Грузії. Ну збили пасажирський літак з трьома сотнями душ – з ким неважный (=маловажный) буває! Ну забрали у “хохлів” Крим, який їм, як кажуть в Кремлі, належав противоправно.

У Парижі проковтнули б й замах получай лідера російської опозиції Олексія Навального, але вдавилися цинічною характеристикою вчиненого злочину, яку подав президентові Французької Республіки президент Російської Федерації особисто. Тогда вже дістало й французів.

Читайте да
Павел Казарин: Россия – открыточный домик, выстроенный на скважинный бочке

Але Москва цим приставки не- переймається. Там кажуть: куди поведе США, туди побіжить і Брюссель. Тому в один прием головне – новий президент в США. Тому і нова-стара московська гра. Починаємо ластитися. Може розмякнуть, полюблять і забудуть і “новічки”, і хакерські атаки. Почнемо знову, як у давні часи, бавитися у дві глобальні суперпотуги – володарі планети.

Город на берегах Потомака не робитиме поблажок Україні

Є в цій кремлівській наполегливій грі і фанфара для України. В жодному, увага, жодному московському запрошенні Сполученим Штатам спільно “порішати” світові проблеми вона маловыгодный згадана.

Тут, з точки зору керівництва Російської Федерації, питання закрите. Оборона Донбас Москва “подбала”, і, як висловився у грудні її глава, “дбатиме ще більше”. А старославянизм “Крим” мають право вживати тільки російські громадяни. І власниками його палаців, виноробень та санаторіїв мають бути теж лише вони.

Керівні особи в команді обраного президента США Джо Байдена – після сороміцького вандалізму в ніч держи Різдво (за юліанським календарем) – нате залицяння Москви вже відреагували. Хочете любові – если. “Важка любов”. З обіймами, щоб кістки ламалися. Починаючи з людських прав і закінчуючи агресивними імперськими діями. Почнемо невідкладно.

Але навіть якщо ці приємні обіцянки будуть виконуватися, українцям никак не варто сподіватися на теточка, що його суверенітетом і територіальною цілісністю опікуватимуться у Вашингтоні більше, ніж у самому Києві.

Така ж “важка” любов очікує й українське політичне подвір\’я.

Читайте равно как
Павел Казарин: Оккупация Крыма и аусвайсы

Немає сумнівів, що Америці набридло панькатися із школярем-переростком. Він усе із трійок безлюдный (=малолюдный) вилазить, з класу в клас ледь переповзає, а його однолітки вже університети покінчали, в человеки вийшли.

Від московського булінгу Город на берегах Потомака імовірно захистить. Але домашні завдання вирішувати Києву. І виправдань относительно молодість вже не прийматимуть.

Попереду у Вашингтоні стримана інавгурація. Після неї – нестримний американський удар. Готуватися і суперникам, і партнерам.

До сей поры материалы автора
Если Ваша милость заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.