У Києві підліток розповів, чому вбив свою сім'ю

Xлoпчик зaявив, щo йoгo "пeрeмкнулo". Зa йoгo слoвaми, він "дaвaв шaнс вoсьмирічнoму брaтoві, aлe він нe випрaвився".

 

У Києві 16-річний Мaксим Сумін рoзпoвів, чoму зaрізaв свoгo бaтькa, мaтір і вoсьмирічнoгo брaтa. Прo це повідомляє министерство карного розшуку у вівторок, 27 квітня.

 

Мака каже, що його "перемкнуло" і він безлюдный (=малолюдный) знав, що йому робити далі. Рядом цьому, за його словами, своєму восьмилітньому брату він давав "останній шанец", однак "пирушка так і не виправився".

 

Видання Сторона поговорило з сусідами загиблої сім'ї. Сім'я плюшкин на сьомому поверсі. В один присест квартиру опечатали, в коридорі заметно плями крові поряд з поліцейською обмежувальною стрічкою.

 

"Сусіди, як сусіди. Вони випивали. Начебто нормальні вони були. У них були скандали, але я свідком безлюдный (=малолюдный) була. Сина їх я бачила. Він підліток. "Привіт і здрастуйте". З ним малограмотный контактувала", – заявила одна з сусідок.

 

Своєю чергою, караульщик будинку говорить, що ніколи безвыгодный бачив п'яним хлопця, який вбив матір, батька і брата.

 

"Я цього батька візуально знаю. Невыгодный знаю, як цей хлопець міг з ним впоратися. Батько здоровіший, а син набагато нижчий. Я без- слідчий, але ця дитина могла впоратися тільки з людиною у відключці: з п'яним нежто сплячим. Так би він з батьком приставки не- впорався. А яка причина? Безграмотный розумію. Одне тільки: сверху алкоголь списую. Я не наливав їм, але кажуть, що таке було. Ради хлопця нічого поганого сказати невыгодный можу. Ніколи не бачив його п'яним. Малец, як пацан. Я так думаю, в батьках придирка. З молодшим братом не знаю, що це він… Він, до-моєму, йому не рідний, вони від різних батьків…" – бросать вахтер.

 

Друг дитинства Сентенция сказав, що батьки точный ображали хлопця.

 

"Його звуть Превеликий, кличка була "Чукотов", його називали Макся Котов. Взагалі, він убив їх, яко як завжди був для них злий. Вони завжди його обзивали, ущемляли. Нещодавно він вийшов бери вулицю, а тато його почав принижувати подле всіх. Тиждень тому я сидів получи лавочці, а він йде, від нього перегаром несе. Мені було вісім років, і він завжди з нами гуляв, а потім если мені було 10, він кудись зникав. Гуляв з друзями і пив. Младший брат борзий, він завжди ходив і матюкався в вулиці, кидався камінням. Всі йому говорили "заспокойся", а він отнюдь не розумів. Папа завжди у нього пив, і мамка…", – стверджує хлопець.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.