У Києві зловмисник взяв у заручники двох жінок і вимагав викуп

Oднa із зaручниць зaтeлeфoнувaлa чoлoвікoві, щoб тoй привіз грoші интересах викупу. Чoлoвік пoвідoмив ради ситуацію в поліцію.

У Києві озброєний чоловік у масці напав нате авто, в якому перебували 60-річна жінка та її 31-річна дочка, і взяв їх у заручники. Ради це у четвер, 22 квітня, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Уточнюється, що інцидент стався получи и распишись вулиці Маршала Тимошенка. Чоловік вимагав у жінок п'ять тисяч доларів викупу.

"У заручниць таких грошей мало-: неграмотный було, але одна з жінок зателефонувала чоловікові і попросила його притащить необхідну суму. Той вислухав свою дружину, а після розмови з нею відразу ж повідомив ради те, що відбувається, в поліцію", – розповідають правоохоронці.

В операції з порятунку заручників взяли будущность оперативники: один з них передав зловмиснику сумку з банкнотами. Коль гроші опинилися у нього в руках, він відпустив жінок возьми волю.

Заарештували зловмисника тільки для наступний день. Ним виявився 30-річний киянин. Тепер йому загрожує давно 12 років позбавлення волі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.