В Минобороны предлагают сменить правила учета для женщин

Міністeрствo oбoрoни Укрaїни прoпoнує змінити прaвилa військoвoгo oбліку для того жінoк. Мoжуть скaсувaти штрaфи.

Як пише CRIMEZONE, для це повідомили у Міністерстві оборони України у відповідь бери запит РБК-Україна.

Як повідомили у Міноборони, проведено аналіз ймовірних ускладень, що можуть отрицательно вплинути на роботу районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки сквозь надмірну кількість звернень щодо постановки держи військовий облік.

«Міноборони звернулося задолго. Ant. с інших силових структур з пропозицією додатково вивчити та проаналізувати Перелік спеціальностей та/ли професій, спорідненими з відповідними спеціальностями, після одержання яких жінки беруться бери військовий облік з урахуванням реальних потреб у доукомплектуванні підпорядкованих організаційних структур та надати перед 6 січня 2022 року пропозиції міністерству», — йдеться у відповіді сверху запит.

Зокрема, просять врахувати застосування електронної системи взяття получи військовий облік, а також можливість добровільного порядку для того окремих категорій професій.

«Міноборони розробляє замысел нормативно-правового акту щодо незастосування адміністративних стягнень (штрафів) прежде жінок, які порушили любо-дорого та строки взяття бери військовий облік», — йдеться у повідомленні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.