Вбивство власниці салону краси: суд виніс вирок чоловікові

Убивствo стaлoся шість рoків тoму. Чoлoвік рoзпрaвився з дружинoю з oсoбливoю жoрстoкістю. Свoю прoвину нe визнaв.

Шeвчeнківський рaйoнний суждение Києвa зaсудив кoлишньoгo чоловіка власниці одного зі столичних салонів краси после довічного позбавлення волі вслед за її вбивство. Злочин було здійснено 19 листопада 2015 року, повідомляє прес-службишка Київської міської прокуратури.

"Як встановлено слідством, колишній чоловік потерпілої держи ґрунті виниклих між ними неприязних стосунків ретельно спланував і організував її вбивство. Зловмисник поистине знав розпорядок дня колишньої дружини і маршрути її пересування містом. В денечек вбивства чоловік завчасно прибув до самого салону краси, яким керувала жінка, і став чекати її приїзду, перебуваючи неподалік", – йдеться в повідомленні.

Коль його екс-дружина приїхала в помещение, він також зайшов у приміщення, мол крім них нікого неважный (=маловажный) було. Між чоловіком і жінкою стався конфлікт.

"Обвинувачений з особливою жорстокістю завдав колишній дружині численні поранення, переважно в силезия обличчя та шиї, які привели накануне її смерті", – наголосили в прокуратурі.

Після цього чоловік намагався знищити докази і придумав собі алібі.

Следовать результатами судового розгляду прокуратурою повністю доведена провина обвинуваченого в скоєнні вбивства.

Чоловік визнаний винним по (по грибы) п. 4 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю) і ч. 1 ст. 185 (таємне викрадення чужого канава) КК України та засуджений предварительно максимального покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Крім того, він повинен виплатити точно по п'ять мільйонів гривень завданої моральної та матеріальної шкоди двом неповнолітнім дітям і батькам вбитої жінки, а також довічно їх утримувати.

Обвинувачений свою провину в скоєнні злочину маловыгодный визнав.

Нагадаємо, в Одеській області чоловік з мисливської рушниці застрелив дружину і намагався накласти получи и распишись себе руки. Трагедія трапилася возьми очах у 19-річного сина подружжя.

Як повідомлялося раніше, в Миколаївській області посеред вулиці вбили підлітка. Невідомий завдав ножове поранення в серце 16-річному хлопцю, від якого пирушка помер на місці.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.