Як вирахувати ціну деревини на електронних торгах

Деревина завжди була актуальним будівельним матеріалом, попит на який не знижується. Офіційно купити деревину за оптимальними цінами можна через електронну систему держзакупівель Prozorro.

Як вирахувати ціну деревини на електронних торгах

Як взяти участь в електронних торгах

Виробникам деревини і покупцям необхідно пройти реєстрацію в електронній системі. Сайтом Prozorro не передбачено прямої реєстрації – тільки через сайти-партнери, які пройшли акредитацію. Список акредитованих платформ представлено на сторінці Прозорро.

Продавцю/покупцю треба зайти на онлайн-майданчик, заповнити всі реєстраційні поля, надати стандартний пакет документів в електронній формі і підписати договір з платформою про членство. Це нововведення з угодою про співпрацю з’явилось нещодавно (набрало юридичної сили з 01.07.2021 року) і є обов‘язковим для виконання. За відсутності договору сторони не зможуть взяти участь в аукціонах.

Усі онлайн-платформи працюють за єдиною системою і тарифами. Різниця полягає лише в зручності інтерфейсу і додаткових функціях, які пропонуються для збільшення клієнтської бази. Популярністю користується Українська універсальна біржа. Її переваги в якісній технічній підтримці клієнтів, супроводі при роботі в системі е-торгів і цілодобова підтримка.

Інформація про зміни в законодавстві, які стосуються публічних держаних закупівель постійно оновлюються на УУБ, і користувачі платформи знайомляться з ними через особистий кабінет.

За якими цінами продається деревина на електронних аукціонах

Дізнатися, як вирахувати ціну деревини на електронних торгах https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/vzyaty-uchast-u-torgah/, можна на сайті УУБ. Вартість продукції залежить від багатьох чинників:

  • виду деревини;
  • кольору серцевини;
  • стану ядра;
  • довжини;
  • призначення.

Продається через аукціони не лише ділова деревина зі стовбурової частини, а й інші елементи дерева, які використовуються в галузях господарства.

Покупцями сировини є деревообробні підприємства, профіль яких – виготовлення меблів і предметів інтер’єру. Переваги цього матеріалу в екологічності, простоті обробки, естетичній складовій і довговічності при правильному догляді.

Продукція користується попитом у будівельній, целюлозно-паперовій промисловості, авто-, літако- і суднобудівництві. Ціни на ділову деревину можна дізнатись безпосередньо на аукціонах УУБ. Кожен учасник, що бажає купити лісоматеріали, отримує в електронній пошті сповіщення про дату і час проведення торгів. Якщо оголошення зацікавлює покупця, він може ознайомитися з вимогами продавця, поставити питання й подати заявку на участь в аукціоні.

Переможець визначається системою. Якщо пропозиція покупця буде вигідною – продавець підписує з ним договір про куплю/продаж деревини. Отримати актуальну інформацію про вартість пиломатеріалів можна в консультантів Української універсальної біржі.

Всі новини, що стосуються торгів деревиною, постійно оновлюються на офіційному майданчику УУБ, і користувач має повний доступ до цих даних в особистому профілі. Державні електронні торги – це можливість придбати продукцію українського виробництва за оптимальними цінами.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.