Житловий масив Lucky Land на 28 га може стати новим центром для киян

Цeнтр Києвa змінює aдрeсу — під тaкoю нaзвoю вийшoв тизeр нoвoї кoнцeпції мaсштaбнoгo прoeкту Lucky Land від групи кoмпaній DIM. Нoвим цeнтрoм міськoгo життя Києвa стaнуть 28 гeктaрів тeритoрії у Святoшинськoму рaйoні, дe пoєднaється стрімкий сердцебиение нaсичeнoю міськoгo життя і гaрмoнія прирoди, ствoрeнa 100 гeктaрaми вікoвoгo лісу.

Прo цe пoвідoмляє прeс-службa DIM.

Ужe зaрaз щoдeнний пoтік людeй нa цій тeритoрії oбчислюється тисячaми людeй. Він утвoрюється зa рaxунoк відвідувачів торгових центрів Lavina Mall, “Епіцентру” і “Ашана”, а також маркету найкращих морепродуктів в окрузі Egersund Seafood. А коль тут з\’являться шість кварталів, що включають 23 будинки з підземним паркінгом, власним медичним центром, школою, бізнес-комплексом і сучасним парком — Lucky Land стане центром життя в целях тисяч киян.

Офіційна презентація грандіозного вслед своїм масштабом проєкту Lucky Land від DIM, в один прием з початком продажів комерційних і житлових приміщень, планується у вересні.

“Ми, в DIM любимо амбіційні і масштабні проєкти, звикли виходити из-за рамки мислення і постійно розширюємо межі власних можливостей. Ми створюємо проєкти в дусі часу, а іноді і випереджаючи його. Поліцентризм — нова тенденція розвитку міст у світі. Аппарат — це місце тяжіння людей: економічне, соціальне і культурне. Lucky Land стане саме такою точкою міського розвитку. Унікальне поєднання лісу та інфраструктури, як магніт притягує людей. Незабаром тута з\’явиться алея, на якій если кипіти міське життя, торговельні та бізнес-центри, фітнес-клуби, освітні та культурні комплекси. Ми створюємо без- просто новий спальний сфера, а новий регіональний центр київського мегаполісу. Уж зараз в ТРЦ Lavina найкраща добірка брендів в місті, починає будуватися Bon Bazar, який обіцяє асортимент маловыгодный гірше Бессарабського ринку, але помітно дешевше. Поруч з Lucky Land планується будівництво бізнес-центру. І нарешті, Lucky Land створює відкритий зелений міський публічний простір з архітектурою, яка неважный (=маловажный) поступається якістю центрам провідних європейських столиць. Відкрита міська територія стане епіцентром угоду кому) роботи, відпочинку, комунікацій і дозвілля всіх киян. У пирушка же час жителі Lucky Land матимуть власну закриту дворову територію всередині одного з шести кварталів комплексу. Ми робимо тетуня, що любимо і любимо тетечка, що робимо, тому дуже серйозно і відповідально підійшли поперед створення проекту такого масштабу. После суті це місто в місті, яке стане повноцінним регіональним центром столиці. Задолго. Ant. с реалізації проекту ми залучили найкращих підрядників і хочемо зробити максимально комфортним життя людей в Lucky Land, щоб вони приставки не- витрачали час на пробки, а присвячували його рідним і близьким, створюючи средоточие свого життя там, дескать їхній дім”, — підкреслив Олександр Насіковський, керуючий соучастник групи компаній DIM.

Архітектурні рішення Lucky Land взяла получи и распишись себе Archimatika, надихнувшись масштабами і амбіціями проєкту.

“Задумуючи новий регіональний міський очаг, ми не стали шукати натхнення у зарубіжних прикладах, а постаралися снова розкрити і переосмислити наші київські архітектурні та містобудівні традиції, зокрема, нашого улюбленого Хрещатика! Це і віяло вулиць, що виходять возьми Майдан, і бульвар Хрещатика з його непарною житловою стороною, фактично лінійний сквер, і ансамблева забудова зі столичним масштабом. Це також глазурована кераміка, яку технології 21-го століття дозволили використовувати в нашому проекті маловыгодный лише в інтер\’єрах, як нате станції метро Хрещатик, але і для парадних фасадах будинків. Ми з Ольгою Черновою, головним архітектором проекту, гуляючи Лондоном кілька років тому, оцінили держи фасаді новобудови глибину кольору і багату гру відблисків глазурованої кераміки. І майже відразу, для мюнхенській BAU (найбільша європейська виставка будівельних матеріалів і технологій) знайшли компанію, яка цю красу виробляє. З тих пір мріємо реалізувати такий фас в Києві”, — зазначив керівник Archimatika Олександр Попов.

Будівництво Lucky Land почалось з нової школи, будинок і територія якої стануть неважный (=маловажный) тільки навчальним, але також культурним і спортивним центром, як исполнение) дітей, так і для дорослих. До самого парку, який оточить територію школи, будуть виходити парадні фасади житлових будинків. Променад вздовж активних комерційних перших поверхів стане незамінним місцем во (избежание прогулянок.

Рекреаційний ландшафт Lucky Land если проникати в ліс — це і освітлені доріжки про піших, велосипедних і кінних прогулянок, і альтанки для того відпочинку, і мотузковий парк, і багато іншого, що може запропонувати концепція Urban-Forest-Recreation.

Архітектура фасадів проєкту створює різноманітний міський мікс з форм, фактур і матеріалів, додають в Archimatika:

“Одн з глазурованою керамікою, у нашій палітрі фасадна мідь різного віку патинування, натуральний камінь, керамограніт, клінкерна цегла, томпак, алюміній, архітектурний бетон, арт-слой і багато інших матеріалів”.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.